NAJNOWSZE INFORMACJE PRASOWE

NEWSLETTER

Jesteś dzinnikarzem? Wybierz firmy z których chcesz
dostawać informacje prasową wprost na własną
skrzynke e-mail.
ZAPISZ SIĘ

WYSZUKAJ

Wyczynowy Dzień Dziecka

2014-06-02 20:21:26

Stunt rowerowy to wyjątkowo widowiskowa dyscyplina. Akrobacje i ewolucje wykonywane są dynamicznie podczas jazdy na rowerze. Komuś, kto widzi je pierwszy raz, często wydają się przeczyć prawom fizyki. Bardzo efektowne wyczyny z tej dyscypliny można zobaczyć na stronie: http://www.youtube.com/user/kamil6hopo. Kamil Kobędzowki występował w towarzystwie stuntowych motocyklistów z grupy ExtremeTeam OstraJazda. Ich spektakularne akrobacje przyciągnęły liczną widownię, która wspaniały pokaz nagrodziła gromkimi owacjami.

Dużą popularnością cieszyły się także pokazy umiejętności drifterów z grupy Drift Paradise. Wśród różnorodnych atrakcji nie zabrakło możliwości zapoznania się z tajnikami Wushu i pokazu Szkoły Jazdy Kościuszki. Specjalnie dla dzieci zorganizowano: miasteczko komunikacyjne, liczne konkursy, pokazy samochodów rajdowych, zabytkowych i ratowniczych, a także pokazy wyczynów kaskaderskich na motocyklu. Najmłodszych niezmiernie cieszyła darmowa wata cukrowa.

Kamil Kobędzowski jest uczniem „Trzynastki”, XIII LO w Krakowie. Wyczynowo uprawia stunt rowerowy. Jest niezwykle aktywnym sportowcem, wśród wielu jego osiągnięć z pewnością należy wymienić udział w półfinale programu Mam Talent, pokaz na mistrzostwach świata we freestylu - Stunt GP, a także występy na takich imprezach jak: Piknik Jaworznicki "Bezpieczni na drodze", OldtimerBazar czy Tuning Show. W 2012 roku zajął 2 miejsce w International Online Stunt MTB Championship. W 2014 będzie na tych zawodach jurorem.

Więcej informacji na facebooku: https://www.facebook.com/KamilStunts

 

Tomasz Pałetko

PR Manager

Tel. +48 600-962-507

e-mail: tomasz.paletko@bahama.com.pl

 

Bahama Tomasz Pałetko

ul. Przemysłowa 4/191

30-701 Kraków

www.bahama.com.pl

www.facebook.com/bahama.tomasz.paletko

WSPÓŁPRACUJEMY z:

Zaufali nam: