NAJNOWSZE INFORMACJE PRASOWE

NEWSLETTER

Jesteś dzinnikarzem? Wybierz firmy z których chcesz
dostawać informacje prasową wprost na własną
skrzynke e-mail.
ZAPISZ SIĘ

WYSZUKAJ

Wyczynowcy dzieciakom

2014-05-29 16:08:27

Stunt rowerowy to wyjątkowo widowiskowa dyscyplina. Akrobacje i ewolucje wykonywane są dynamicznie podczas jazdy na rowerze. Komuś, kto widzi je pierwszy raz, często wydają się zaprzeczać prawom fizyki. Najbardziej spektakularne stuntowe wyczyny zobaczycie na: http://www.youtube.com/user/kamil6hopo. Pokazy grupy ExtremeTeam OstraJazda w której będzie można zobaczyć akrobacje w wykonaniu Kamila rozpoczną się o 11.10, 13.00 i 15.00.

Na uczestników imprezy czekają też inne atrakcje jak: pokaz Wushu, pokaz Szkoły Jazdy Kościuszki czy tor przeszkód dla skuterów i motocykli. Specjalnie dla dzieci zorganizowano: miasteczko komunikacyjne, liczne konkursy, pokazy samochodów rajdowych, zabytkowych i pojazdów ratowniczych, pokazy wyczynów kaskaderskich na motocyklu oraz… darmową watę cukrową! Zakończenie imprezy planowane jest na godzinę 16.00. Nie spóźnijcie się!

Kamil Kobędzowski jest uczniem „Trzynastki”, XIII LO w Krakowie. Wyczynowo uprawia stunt rowerowy. Jest niezwykle aktywnym sportowcem, wśród wielu jego „wyczynów” z pewnością należy wymienić udział w półfinale programu Mam Talent, pokaz na mistrzostwach świata we freestylu - Stunt GP, a także występy na takich imprezach jak: Piknik Jaworznicki "Bezpieczni na drodze", OldtimerBazar czy Tuning Show. W 2012 roku zajął 2 miejsce w International Online Stunt MTB Championship. W 2014 będzie na tych zawodach jurorem.

Więcej informacji na facebooku: https://www.facebook.com/KamilStunts


Tomasz Pałetko

PR Manager

Tel. +48 600-962-507

e-mail: tomasz.paletko@bahama.com.pl

www.facebook.com/bahama.tomasz.paletkoWSPÓŁPRACUJEMY z:

Zaufali nam: